Archiwum newsów, strona 9

Obrazek dla news_423

III Turniej Wielkopolskiej Ligi Badmintona

01.03.2017

W dniu 26 lutego w Ostrowie Wielkopolskim odbył się III Turniej Wielkopolskiej Ligi Badmintona. Oprócz czworo zawodników z UKS " START " Smólnik w turnieju wzięło udział ponad 90 zawodników z Ostrowa Wielkopolskiego, Wrocławia, Kępna, Poznania, Puszyczykowa, Konina, Pabianic.

Najlepiej spisała się Julia Mularska, która w kategorii U 13 zajęła III miejsce.

Startująca w kategorii U 11 Lidia Figiel uplasowała się na miejscu VIII - XII podobnie jak startująca w kategorii U 13 Maja Pietranek i Mikołaj Świderski.

UKS " START " zaprasza wszystkie Panie na Kobiecy Turniej Gier Podwójnych. Turniej odbędzie się w Smólniku w dniu 3 marca. Zgłoszenia pod numerem telefonu 785 474 000

więcej

Obrazek dla news_418

40-sto lecia badmintona w Ursusie

17.02.2017

W dniu 11 lutego w Warszawie odbył się turniej badmintona gier pojedynczych z okazji " 40-sto lecia badmintona w Ursusie ". W turnieju wzięło udział pięcioro zawodników UKS " START " Smólnik.

W grze pojedynczej dziewcząt w kategorii 12-14 lat drugie miejsce zajęła Julia Mularska, a trzecia jej koleżanka Gabriela Michalska. W kategorii Chłopców 12-14 lat drugie miejsce zajął Mikołaj Świderski, a trzecie Konrad Wysocki. Trzecie miejsce w kategorii OPEN zajął Konrad Weber ( obecnie uczeń ZST Włocławek ).

więcej

Obrazek dla news_417

„Miłość niejedno ma imię i wiele twarzy”

17.02.2017

14 lutego, czyli dzień św. Walentego, w naszym kraju obchodzimy zaledwie od kilku lat i mimo że są tacy, którzy zarzucają świętującym Dzień Zakochanych papugowanie obcych tradycji i fanaberii, nie zrażajmy się. Nigdy bowiem nie dość okazji, by powiedzieć, jak bardzo się kogoś kocha.

W dzień św. Walentego klasa I b Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie zaprosiła wszystkich kochanych i kochających na koncert poetycko – muzyczny pod tytułem „Miłość niejedno ma imię i wiele twarzy”. Koncert ten był podsumowaniem realizowanego przez gimnazjalistów projektu edukacyjnego.