Logo Gmina Włocławek

Wydarzenia

Walentynkowy Turniej Badmintona Mikstów

W dniu 15 lutego w Hali Sportowej przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku odbył się Walentynkowy Turniej Badmintona Mikstów. O puchary walczyło trzynaście mikstów, które podczas turnieju rozegrały 28 spotkań.
Pierwsze miejsce zajęli p. Anna i Grzegorz Jankowscy, wyprzedzając p. Barbarę i Marcina Kubiaków, a trzecią lokatę zajęli Magdalena Traczyk i Patryk Warchoł. Czwarte miejsce zajęła para Oliwia Stasińska i Bogdan Gostyński, piąte Patrycja Reksulak i Brajan Szatkowski, a na szóstej pozycji uplasowali się Oliwia Proszkiewicz i  Kornel Wilczyński.
więcej

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej

W dniu 26 stycznia 2015r. odbył II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej, której organizatorem był Zespół Szkół w Smólniku. Celem konkursu było przede wszystkim promowanie dzieci artystycznie uzdolnionych, odkrywanie talentów i osobowości scenicznych oraz rozwijanie uzdolnień wokalnych. Do artystycznej rywalizacji przystąpiło 28 uczestników – uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Włocławka, Kowala, Baruchowa, Kruszyna, Modzerowa, Więsławic, Grabkowa, Kłobi, Modzerowa, szkoły muzycznej z Włocławka oraz uczniowie reprezentujący gospodarzy.

więcej

UKS "Start" Smólnik - Ogólnopolski Turniej Badmintona

W dniu 24 stycznia 2014 r. zawodnicy UKS „ START „ Smólnik w składzie Aleksandra Wojciechowska, Patryk Nowacki, Patryk Warchoła, Bagdan Gostyński wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona. Turniej odbywał się w hali OSiR w Solcu Kujawskim. Poziom startujących zawodników z Warszawy, Płocka, Bytowa, Solca Kujawskiego, Polanowa, Pabianic, Łodzi, Gdańska był bardzo wysoki. Można było się tego jednak spodziewać po randze zawodów. Nasi zawodnicy wrócili z imprezy bogatsi o nowe doświadczenia i jeszcze większym zapałem do dalszych treningów.

więcej

XIV Regionalne Wiosenne Biegi Przełajowe

W dniu 26 kwietnia w Smólniku odbyły się XIV Regionalne Wiosenne Biegi Przełajowe pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Włocławek p. Ewy Braszkiewicz.  Podczas zawodów odbyło się osiem biegów dla przedszkolaków, sześć dla uczniów szkół podstawowych i 4 dla

więcej

Turniej Badmintona Amatorów - Smólnik Cup

W dniu 8 lutego w Hali Sportowej w Smólniku odbył się Turniej Badmintona Amatorów - Smólnik Cup. W turnieju wzięło udział 23 miłośników najszybszej gry na świecie. Przez blisko trzy godziny zawodnicy i kibice mogli obserwować 34 emocjonujące pojedynki 

więcej

Wójt gminy zaprasza

Magdalena
Korpolak - Komorowska

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.