Logo Gmina Włocławek

News

News zdjęcie id 289

Sukces Weroniki Stasiak w etapie centralnym

08.06.2016

Sukces Weroniki Stasiak w etapie centralnym

W dniu 14 maja odbył się Centralny Zlot Laureatów XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" w Kozienicach. W tych uroczystościach uczestniczyło około 120 uczestników z ponad 40 miejscowości z całej Polski. Wśród nich była również uczennica z klasy IIa gimnazjum z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku Weronika Stasiak.


Podsumowanie konkursu odbyło się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach. W tym roku etap centralny konkursu odbywał się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Główną częścią uroczystości było wręczenie dyplomów oraz nagród laureatom, ich opiekunom oraz dla szkół, które reprezentowali.

Prezentacja multimedialna "Wśród lasów, łąk i jezior – człowiek i natura" autorstwa Weroniki Stasiak wykonana pod kierunkiem p. Krzysztofa Jarębskiego, została nagrodzona w kategorii prac multimedialnych uczniów szkół gimnazjalnych.

Weronika Stasiak zajęła III miejsce w Polsce.
Przed etapem centralnym Weronika zajęła I miejsce w etapie oddziałowym, następnie I miejsce w etapie wojewódzkim.

- To wielkie wyróżnienie. Nie sądziłam, że pierwszy raz biorąc udział w takim konkursie, mogę zająć tak wysokie miejsce w etapie centralnym - mówiła laureatka.

 

Konkursowa prezentacja

Wójt gminy zaprasza

Magdalena
Korpolak - Komorowska

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.