Logo Gmina Włocławek

News

News zdjęcie id 290

Sukces w ogólnopolskim konkursie multimedialnym "Moje Nadleśnictwo"

09.06.2016

Zespół uczennic z klasy IIa gimnazjum z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku w składzie: Ewelina Kwiatkowska, Weronika Pogórska i Justyna Wysocka wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Multimedialnym „Nasze Nadleśnictwo”. Konkurs został zorganizowany przez Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Lasu w Warszawie.

            Konkurs miał na celu przybliżenie młodzieży wiedzy o miejscowym nadleśnictwie i lasach, promocje Nadleśnictwa w lokalnym społeczeństwie i utrwaleniu wizerunku Lasów Państwowych, jako instytucji zaufania publicznego i przyjaznej dla młodzieży.

            W swojej prezentacji gimnazjalistki przybliżyły wiedzę o miejscowych lasach i Nadleśnictwie Włocławek, oraz pokazanie lokalnemu społeczeństwu piękna i różnorodności tych lasów. Poznając Nadleśnictwo Włocławek należy poznać także wielu życzliwych nam leśników. Pokazując, że leśnicy to nasi przyjaciele, którzy troszczą się o nasze lasy, zaś swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie się z nami podzielą.

            Krajowa Komisja Konkursowa dokonując oceny nadesłanych prac wybrała 10 najlepszych, wśród których znalazła się praca naszego zespołu uzyskując wyróżnienie i tytuł laureata. Na konkurs zostało nadesłanych 129 prac z całej Polski.

            Na laureatów konkursu czekają nagrody, które zostaną wręczone podczas obchodów Dni Przyjaciół Lasu 2016 w Garncarskiej Wiosce w Kamionce k/Nidzicy w dniu 17.06.2016

Koordynatorem wykonania pracy multimedialnej był p. Krzysztof Jarębski.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom.

Wójt gminy zaprasza

Magdalena
Korpolak - Komorowska

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.