Logo Gmina Włocławek

News

Zapraszamy do udziału w Centralnych Targach Rolniczych PTAK WARSAW EXPO

17.01.2019

Konin, grudzień 2018r.


Zapraszamy do udziału w Centralnych Targach Rolniczych PTAK WARSAW EXPO
1.02-03.02 2019r.


Szanowni Państwo,
Dotychczasowe edycje Centralnych Targów Rolniczych w Ptak Warsaw Expo cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Również w tym roku podjęliśmy współpracę i będziemy zgłaszać grupy osób chcących wziąć udział w tym wydarzeniu.
Nowością w tym roku jest to, że wszystkie grupy, które dokonają zgłoszenia wyjazdu przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów mają możliwość podwojenia stawki dofinansowania przejazdu określonej w załączonej tabeli, bez względu na odległości od Nadarzyna.
Centralne Targi Rolnicze – Agro Premiery & Show to doskonała okazja dla rolników z całej Polski do zapoznania się nową ofertą maszyn rolniczych, środków do produkcji rolnej oraz innowacyjnych rozwiązań największych producentów w branży. Tematem wiodącym tegorocznej edycji targów jest „Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”. To strefa, gdzie nasi klienci i partnerzy zaprezentują swoje rozwiązania dla rolnictwa w dwóch modelowo zaaranżowanych mini gospodarstwach – o profilu produkcji roślinnej oraz o profilu produkcji zwierzęcej. W tym roku przygotowany został także Sektor „Innowacje dla Rolnictwa”, gdzie zaprezentowane będą nowinki techniczne i technologiczne, usługi i programy wspierające produkcję rolniczą i przetwórstwo rolno – spożywcze.
Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
Wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z wstępną listą uczestników (scan dokumentów) należy przesłać zgodnie z regulaminem CTR drogą mailową Organizatorowi – PTAK S.A., na adres mail: a.buza@warsawexpo.eu oraz do nas na adres: biuro_kss@wp.pl. W terminie do 13 stycznia 2019 r.
Szczegółowe informacje dot. dofinansowania dojazdów wskazuje załączony regulamin.
Bliższych informacji w tej sprawie można uzyskać drogą mailową: biuro_kss@wp.pl lub telefonicznie - 797 901 114 - Monika Kosmalska
Z wyrazami szacunku
Ireneusz Niewiarowski
/-/
Prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów
Załączniki:
 Karta zgłoszenia
 Lista uczestników
 Regulamin dofinansowania przejazdu
 Tabela dopłat

Wójt gminy zaprasza

Magdalena
Korpolak - Komorowska

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.