Logo Gmina Włocławek

News

Podziękowanie dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Kruszynie i Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Smólniku.

18.04.2019

Tegoroczny kwiecień jest szczególnym miesiącem dla polskiej oświaty, w tym dla oświaty w naszej gminie. Z jednej strony uczniowie trzecich klas gimnazjalnych, po wielu latach nauki i przygotowań, przystąpili do egzaminów zwieńczających naukę w gimnazjum. Podobnie uczniowie klas ósmych szkół podstawowych, po wielu latach pracy i przygotowań, przystąpili do egzaminów ośmioklasistów.

Z drugiej zaś strony, egzaminy te przebiegały równolegle z ogólnopolskim  strajkiem nauczycieli.

Rozumiejąc oczekiwania i postulaty środowiska nauczycielskiego, szczególnie w kontekście rozwiązań systemowych oraz finansowych,  mając jednocześnie nadzieję na szybkie rozwiązanie trwającego konfliktu, dziękuję Dyrektorom szkół za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie egzaminów gimnazjalnych i egzaminów ośmioklasisty oraz troskę o uczniów i ich opiekunów.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie osobiste zaangażowanie Pani Dyrektor Iwony Kanarek oraz Pani Dyrektor Marzenny Kwiatkowskiej w przygotowanie egzaminów, gdyby nie stała współpraca Pań z Gronem Pedagogicznym Szkoły Podstawowej w Kruszynie i Szkoły Podstawowej w Smólniku, dobór zespołów nadzorujących przebieg egzaminów oraz bieżąca wymiana informacji z Wójtem Gminy Włocławek.

To w największej mierze dzięki Paniom uczniowie mieli zapewnione możliwie najlepsze warunki przystąpienia do egzaminów, za co raz jeszcze bardzo dziękuję.

 

                                                                                  Magdalena Korpolak-Komorowska

 

                                                                                          Wójt Gminy Włocławek

Wójt gminy zaprasza

Magdalena
Korpolak - Komorowska

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.