Logo Gmina Włocławek

Archiwum newsów, strona 121

Obrazek dla news_313

SPLLUWA - informacja

07.07.2016

W dniu Dnia 25 czerwca na stadionie przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku odbyła się trzecia impreza pod nazwą, „SPLLUWA”, czyli Sportowe Powitanie Lata Ludzi Umiejących Wypoczywać Aktywnie.

Celem imprezy, który założyli sobie organizatorzy była nie rywalizacja, lecz dobra zabawa i aktywne spędzenie czasu. Z tego względu zrezygnowano z pomiaru czasów, a zwycięzcą był każdy, który tego dnia stanął na starcie i ukończył wybraną przez siebie konkurencję. Każdy z uczestników otrzymał specjalnie na tę okazję przygotowany numer startowy i medal za udział w biegu.

więcej

Obrazek dla news_307

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie

27.06.2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie.

W piątek 24 czerwca w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie odbyła się uroczysta Akademia, podczas której zostali wyróżnieni uczniowie którzy osiągnęli podczas całego roku szkolnego najlepsze wyniki w nauce, wyniki sportowe i w dziedzinie kultury. Wyróżnieni zostali również rodzice oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Jak zawsze były pamiątkowe medale dla najlepszych, były dyplomy i pamiątkowe książki.

więcej

Obrazek dla news_308

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku

28.06.2016

W dniu 23 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych i w klasie III gimnazjum. Podczas uroczystości wręczenia świadectw gimnazjalistom Pani Wójt Gminy Włocławek Ewa Braszkiewicz wręczyła stypendia naukowe i sportowe dla  uczniów, którzy uzyskali w roku szkolnym  najwyższe wyniki.

więcej

Obrazek dla news_309

XVI Konkurs Ekologiczny

28.06.2016

24 maja 2016 r. odbył się w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku XVI Rejonowy Konkurs Ekologiczny Smolnik 2016 pod Honorowym Patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Szkoła gościła uczestników z klas I-III, IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wśród uczestników byli uczniowie szkół podstawowych z Modzerowa Kruszyna, Baruchowa, Kowala, Teodorowa, Smólnika, a także gimnazjaliści z Kruszyna, Baruchowa, Kowala, Nowego Duninowa, Solca i Smólnika. Konkurs we wszystkich kategoriach wiekowych poświęcony był Roztoczańskiemu Parkowi Narodowemu. Celem tegorocznej edycji konkursu było poznanie historii, położenia, walorów przyrodniczych i krajobrazowych, charakterystycznych gatunków roślin i zwierząt Roztoczańskiego Parku Narodowego.

więcej

Wójt gminy zaprasza

Magdalena
Korpolak - Komorowska

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.